Nosač za monitore 17″- 32″ M8D
5.400 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | Zeno |
| Tip | Za monitore |
| Nosivost | 9 kg |
| Za uređaje veličine | Od 17″ do 32″ |
| Nagib (gore/dole) | ±70° |
| Rotacija (oko svoje ose) | 360° |
| Visina | 132 – 409 mm |
| VUdaljenost rupa za montiranje | 75×75, 100×100 mm |






