Zglobni nosač za TV 14″- 42″
1.450 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | V-Star |
| Tip | Zglobni |
| Nosivost | 25 kg |
| Za uređaje veličine | Od 14″ do 42″ |
| Nagib (gore/dole) | ±15° (30°) |
| Okretanje (levo/desno) | 180° |
| Dužina ruke | 300 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 75×75, 100×100, 200×200 mm |






