Fiksni nosač za TV 32"-85" V-85
1.800 RSD
Fiksni nosač za TV 42"- 90" V-90
3.000 RSD
Zglobni nosač za TV 14″-55″ HDL-117B-2
1.500 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | V-Star |
| Tip | Zglobni |
| Nosivost | 50 kg |
| Za uređaje veličine | Od 14″ do 55″ |
| Nagib (gore/dole) | ±15° (30° ) |
| Okretanje (levo/desno) | 180° |
| Dužina ruke | 460 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 200×200 – 400×400 mm |






