Zglobni nosač za TV 14″-42″ WX-SP21 (dupli)
2.500 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | V-Star |
| Tip | Zglobni (dupli) |
| Nosivost | 25 kg |
| Za uređaje veličine | Od 14″ do 42″ |
| Nagib (gore/dole) | ±15° (30°) |
| Okretanje (levo/desno) | ±90° |
| Dužina ruke | 430 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 75×75, 100×100, 200×200 mm |
Povezani proizvodi
Nagibni nosač za TV 42″- 70″
2.400 RSD






