Back to products
Nosač za projektore PDS58-12
2.200 RSD
Zglobni nosač za TV 40″-80″ CP602 (dupli)
3.700 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | V-Star |
| Tip | Zglobni (dupli) |
| Nosivost | 50 kg |
| Za uređaje veličine | Od 40″ do 80″ |
| Nagib (gore/dole) | ±15° |
| Okretanje (levo/desno) | 180° / 120° |
| Dužina ruke | 500 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 200×200, 200×400, 300×300, 400×400, 600×400 mm |
Povezani proizvodi
Nagibni nosač za TV 42″- 70″
2.400 RSD






