Stoni nosač za TV 32" - 75" D702
2.200 RSD
Zglobni nosač za TV 32"-65" S5 (FM)
3.500 RSD
Zglobni nosač za TV 32″- 60″ S4 (FM)
3.200 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | V-Star |
| Tip | Zglobni (Full Motion) |
| Nosivost | 31,8 kg |
| Za uređaje veličine | Od 32″ do 60″ |
| Nagib (gore/dole) | +8° / -5° |
| Okretanje (levo/desno) | 180° |
| Rotacija (oko svoje ose) | ±4° |
| Dužina ruke | 400 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 100×100 – 400×400 mm |






