Nosač za monitore 17"- 32" M8D
5.400 RSD
Nagibni nosač za TV 42"- 86" V-86T
3.300 RSD
Nosač za monitore 17″- 32″ M10D
7.500 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | Zeno |
| Tip | Za monitore |
| Nosivost | 10 kg |
| Za uređaje veličine | Od 17″ do 32″ |
| Nagib (gore/dole) | ±50° |
| Rotacija (oko svoje ose) | 360° |
| Visina | 155 – 470 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 75×75, 100×100 mm |






