Plafonski nosač za TV 32"- 75" T560-15
3.600 RSD
Nosač za zvučnike SPS-501
3.000 RSD
Zglobni nosač za TV 24″- 70″ LP52 (FM)
4.000 RSD
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
Odmah dostupno – slanje danas ili narednog radnog dana
Opis
| Brend | Zeno |
| Tip | Zglobni (Full Motion) |
| Nosivost | 50 kg |
| Za uređaje veličine | Od 24″ do 70″ |
| Nagib (gore/dole) | ±15° |
| Okretanje (levo/desno) | 120° |
| Dužina ruke | 112 – 493 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 75×75 – 400×400 mm |






